Reklamı Geç

Fenomen Teoman'dan Başkan Çebi 'ye: "Benim olsa kendi dozerinle yıkarsın. Nerede Adalet" (Video)

Gazete Araklı Haber Servisi -  Trabzon’da sosyal medya yayınları düzenleyip birçok konuyu gündeme getiren Teoman Yılmaz isimli vatandaş Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi için canlı yayın düzenledi. Yaptığı yayında Araklılı 75 yaşındaki felçli olan İsmail Özderya isimli vatandaşın verdiği hukuk mücadelesinin sonucunda mahkeme kararına rağmen Belediye’nin uygulamayı geciktirdiğini ifade etti.
Yılmaz konuyu CİMER’e defalarca yazdığını ve gelen cevapların ise oyalama olduğunu vurgularken, “o arsa benim olsa kendi dozerinle yıkarsın ama Çebi soy isimli bir vatandaşa ait diye bilerek erteliyorsunuz” dedi.
 
AK Parti Trabzon Milletvekilinin Bilgisi Var
İsmail Özderya isimli vatandaşın oğlu olan yurt dışında bulunan Mecit Özderya konuyu AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu ile paylaştığı, Ayvazoğlu’nun kendisine gönderdiği mesajda “Başkanımıza durumunuzu ilettim. Size yardımcı olacaktır. Yanına gidebilirsiniz” cevabına rağmen sürecin hala neticeye kavuşmadığını belirtti.

Mecit Özderya “biz hakkımız olmayan bir durumu dile getirmiyoruz. Mahkeme kararımız var. İsteğimiz karara uyulması ve 75 yaşında felçli olan babamın evinin yolu üzerine yapılan bu kaçak yapının yıkılmasını istiyoruz. Yerel mahkemeyi kazandık, temyize gidildi kazandık. Gidilmeyen Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi kaldı neyi bekliyorlar anlamıyoruz.” Dedi.


Bu video 289 defa izlenmiştir..

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Reklamı Geç