AGD Araklı’da Bayrak Değişimi

AGD Araklı'da Bayrak Değişimi

AGD Araklı'da Bayrak Değişimi

AGD Araklı'da Bayrak Değişimi

AGD Araklı'da Bayrak Değişimi

AGD Araklı'da Bayrak Değişimi
03 Ekim 2019 - 09:49

Anadolu Gençlik Derneği Araklı şubesinde bayrak değişimi yaşandı.

Önce Ahlak ve Maneviyat şiarıyla genç nesilleri kucaklayan Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Araklı Şubesi’nde görev değişikliği yapıldı. Sekiz yıldır AGD Araklı ilçe başkanlığını yürüten İbrahim Erdoğan, çeşitli komisyonlarda görev alan Emre Bektaşoğlun'a devretti.

Uzun istişareler sonucu AGD Trabzon il yönetimi tarafından göreve getirilen Bektaşoğlu'nun devir teslim töreninde Anadolu Gençlik Derneği Trabzon İl Temsilcisi Ahmet Başaran Manav ve ilçe yönetimi de hazır bulundu.

AGD Trabzon il yönetimi tarafından yapılan toplantı sonrasında Araklı ilçe başkanlığı için Emre BEKTAŞOĞLU'NUN görevlendirildiğini duyurdu.

Eski Başkan bayrağı devrederken şu sözleri söyledi ; "Böylesine şerefli bir davada  8 yıl  bulunma  ve karınca misalide olsa hizmet etme   bahtiyarlığını bana bahşeden Mevlamıza sonsuz hamdü senalar ediyorum. Bu şerefli emaneti yüklenen Emre BEKTAŞOĞLU kardeşime Yüce Allahtan kolaylıklar vermesini diliyorum. Bu 8 yıllık süre içerisinde Üzerimdeki bu ağır sorumluluğun gereğini hakkıyla yerine getirememenin mahcubiyetiyle Rabbimden af diliyorum. Bu süreç içerisinde birlikte yol aldığımız birbirinden kıymetli abilerime hocalarıma kardeşlerime  saygı sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum. Haklarını helal etmelerini istirham ediyorum. Şayet varsa Benden yana olan  haklarımı helal ediyorum. Rabbimden burada bizi bu şerefli davada buluşturduğu gibi cennetindede buluşturmasını niyaz ediyorum. Bundan sonra inşallah hem AGD miz için gayret etmeye hemde üzerimde var olan ÖĞDERin ilçe temsilciliğini yürütmeye gayret edeceğim.Rabbim ayaklarımızı sabit kılsın son nefesimizi bu dava üzere koşuştururken vermeyi cümlemize nasib eylesin. Allahın rahmeti mağfireti hepinizin üzerine olsun sağlık ve afiyetle kalınız  kıymetli kardeşlerim." dedi.

İşte AGD Araklı İlçe Yönetimi , 

Emre Bektaşoğlu - Başkan
İlyas Baycan - Teşkilat Kom. Bşk.
Gökhan Keleş - Sekreterya Kom. Bşk.
Muhammet Ergün - Müesseseler Kom. Bşk.
İrfan Ergün - Eğitim Kom. Bşk.
Enes Günay - Üniversiteler Kom. Bşk.
Hasan Basri Hacıhasanoğlu - Liseler Kom. Bşk.
Müslim Helvalı - Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları Kom. Bşk.
Fatih Alemdar - Organizasyon ve Planlama Kom. Bşk.


Bu haber 1238 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İbrahim ERDOĞAN
    11 ay önce
    Bayrağı devralan AGD mizin yeni yönetimini tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum Rabbimden rızasına muvafık güzel hizmetler yapmalarını niyaz ediyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Araklılı Başhekimden Şok Çıkış
Araklılı Başhekimden Şok Çıkış
Haftasonu Araklı'da Elektirik Kesintisi var mı ?
Haftasonu Araklı'da Elektirik Kesintisi var mı ?